Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2012.06.29. 11:44

Most beszéltem Parkerrel, a WCC parkolójából indulunk 12.30-kor.
Egyenlőre ketten vagyunk, és valszeg Zeus, esetleg még egy valaki befér, ha akar.
Jobban nem kínoznám SirClarence elképesztő 50 lóerejét. :) :) :)

ha akarjátok, mehetünk konvojban az 1-esen (matricát nem veszek), nagyjából 13.00-ra odaértek szerintem az Osztyapenkóhoz.

Nekem OK! Osztyapenkó Shell kút?

max. speed: 80-90 km/h :D

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.06.29. 14:57

ha akarjátok, mehetünk konvojban az 1-esen (matricát nem veszek), nagyjából 13.00-ra odaértek szerintem az Osztyapenkóhoz.
Jó ötlet, de nálunk ember tervez és gyerek végez... :D

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.06.29. 16:19

Most beszéltem Parkerrel, a WCC parkolójából indulunk 12.30-kor.
Egyenlőre ketten vagyunk, és valszeg Zeus, esetleg még egy valaki befér, ha akar.
Jobban nem kínoznám SirClarence elképesztő 50 lóerejét. :) :) :)

Akkor ehhez alkalmazkodom én is!
A plusz egy helyre (sms-ben) megkérdeztem egyik barátomat, van-e kedve jönni, de munkahelyen ki van kapcsolva a mobilja, este tud reagálni csak a kérdésemre.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.06.29. 21:43

Caputo sajnos nem tud jönni .

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: caputo » 2012.06.29. 23:49

Caputo sajnos nem tud jönni .
Sajnos nem tudok menni anyagi és egyéb(lagzi) gondok miatt de nektek jó szórakozást.
Sajnos a veletek való közös találkozás (az se mindenkivel) csak egyszer jött eddig össze de ami késik nem múlik.
De legalább munkahelyem van végre és még az is lehet hogy jövő hónapban kijutok külföldre dolgozni.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.06.30. 06:58

Nem tudom lesz-e olyan összejövetel amin mindenki megjelenik ?! Szerintem soha nem készül teljes csoportkép .... :lol:

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.06.30. 07:05

Nem tudom lesz-e olyan összejövetel amin mindenki megjelenik ?! Szerintem soha nem készül teljes csoportkép .... :lol:

Hát nem nagyon. A Zsiga kerti partiján mondjuk szerintem ott volt az akkor aktuális tagság.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.06.30. 18:50

Csoportképet én ugyan nem készítettem, de azért feldobok négy jellegzetes képet a találkozóról:

A két Delorean:

JVC in Delorean:

A nagy koccanás pillanata:

Hazafelé:

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.06.30. 19:23

Én most értem haza, nagyon jól éreztem magam, bár nem nagyon másztam ki a kamera mögül... ;)
Köszönöm dubnickia klubtársnak (duplán klubtárs! :D) a fuvart, sokat dobott a hangulaton hogy az odautazást is már p-parkerrel együtt "klubkörben" tölthettük.
Lesz egy kis kedvem (előbb megeszem a reggelim), megpróbálok legalább a csajos-pózolós képekből egyet feltréningezni ide az oldalra... :mrgreen:
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.06.30. 19:28

Én is hazaértem nem olyan rég és szintén úgy gondolom, hogy egy patent találkozó volt a mostani is.
A csajos képeket várom sok szeretettel és a fotósok engedelmével már tolom is fel a dmctalkra, hogy ők is örüljenek. :)

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.06.30. 19:44

Itt az egyik:

Sajnos nem tudtam sokat készíteni, mert fényképezőgépként kissé lomha ez a kamera (meg mint látszik, volt rendesen lelkes közönség fotózni) mindenesetre jó kis reklámkép. 8-)
A videókon el vagyok csodálkozva, csak 450 mega az egész, azt hittem többet filmeztem... Megvan ám a koccanás is... :mrgreen:
Mondjuk odaúton Skynet autójáról filmezgettem elég sokat, de mindig ledöglött a kamera adathibával, eszerint azoknak a felvételeknek a java része elúszott. Aztán egy idő után rájöttem, hogy nem kéne a kamerát a kasznihoz szorítva filmezni (így akartam némi stabilitást okozni, mert kézből kifejezetten nehéz volt egyenesen tartani a cuccot). Az történt, hogy a kamerában lévő gyorsulásmérő zokon vette a kaszni rázkódását, s folyton lekapcsolta a vinyót. Azért megkönnyebbültem mikor rájöttem erre, rosszul esett a folyamatos "adathiba" üzenettel leállás.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Mr.Crowley
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.10.26. 13:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Mr.Crowley » 2012.06.30. 20:07

Hazaértünk mi is, nagyon jól éreztük magunkat! Örülök, hogy személyesen is megismerhettelek Titeket :) Nagyon jó a csapat ;) Én is felrakok pár saját képet:
Csatolmányok
Mr.Crowley

Avatar
Hannibal
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.10.01. 16:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Hannibal » 2012.06.30. 20:14

Hát ez igazán faja meg fasza volt, úgyhogy még még még.. ha más nem, akkor NAAF. de még utána is legyen már idén!
Képeket majd csak holnap tudok ígérni legkorábban, azt sem reggel 8-ra... :) na meg rendes gép híján sok jót sem ígérek... :(

Majd egyszer olyan talit kéne szervezni ahol az embernek nem fog fájni megmozdulni a hőségtől, ott azért majd meglesz az ihlet is, ma azért jócskán le voltunk lassulva :D
a videókra kíváncsi vagyok nagyon. Na akkor majd jelentkezem ismét.

Sziasztok! :)

Avatar
Hannibal
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.10.01. 16:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Hannibal » 2012.06.30. 20:16

Most értünk haza. a víz háromszor folyt el (elsőre csak 110 fok körül lehetett a hőfok, másodikra kiakadt a mérő, harmadikra max alatt volt egy nagyon kicsivel), a kocsi már a szervizben van, hétfőn kiderül, hengerfejes lett-e. Mindesesetre mostantól a felállás az, hogy (senki mást nem hibáztatok magamon kívül, nehogy félreértsétek!) b@szok én arra, hogy találkozó Tatán, vagy NAAF Komáromban, nem hozom el úgy a kocsit a szervizből, hogy nem 100-as már akkor sem. Osztán lehet, hogy nem is lesz mit mérlegelni, mert nem lesz kész Komáromra.

Én bízom benne, hogy nem lett nagy gond. Sajnos csak bízom, de azt őszintén! :)

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Tavasznyitó Klubértekezlet - 2012 edition

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.06.30. 20:20

...senki mást nem hibáztatok magamon kívül, nehogy félreértsétek!) b@szok én arra, hogy találkozó Tatán, vagy NAAF Komáromban, nem hozom el úgy a kocsit a szervizből, hogy nem 100-as már akkor sem. Osztán lehet, hogy nem is lesz mit mérlegelni, mert nem lesz kész Komáromra.
Szerintem magadat se hibáztasd: az udvaron állva nem jött volna elő ez a probléma, ennyit kellett menni vele, hogy kijöjjön a gond. Inkább azt kéne okolni aki javította(?) a hűtést. Meg leginkább neki kéne sűrű elnézéskérések közepette garanciában kijavítani az összes járulékos hibával együtt.
Mindenesetre drukkolok, hogy ne legyen hengerfejes...
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég