Október 18 - Corvin mozi

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.18. 22:07

Kedves mindenki, aki tiszteletjeggyel volt bent, és nem kapott annyi plakátot, ahány helyet foglalt a családjával vagy barátaival, az küldje el nekem a címét és a hiányzó plakátszámot. Kár, hogy nem teljesítette a filmes cég a 40 plakátos ígéretét, de megesküdtek rá, hogy pótolni fogják. Ja, és köszi, hogy eljöttetek és hoztátok a relikviákat, überfasza kiállítás kerekedett belőle :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.18. 22:26

Kedves mindenki, aki tiszteletjeggyel volt bent, és nem kapott annyi plakátot, ahány helyet foglalt a családjával vagy barátaival, az küldje el nekem a címét és a hiányzó plakátszámot. Kár, hogy nem teljesítette a filmes cég a 40 plakátos ígéretét, de megesküdtek rá, hogy pótolni fogják. Ja, és köszi, hogy eljöttetek és hoztátok a relikviákat, überfasza kiállítás kerekedett belőle :)
Illetve aki jön szerdán a klubtalálkozóra, annak valószínűleg már oda tudom adni a kezébe a plakátokat, ez esetben ezt jelezzétek.

praer
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.02.11. 13:06

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: praer » 2015.10.19. 11:03

Szabi!

Először is szeretném megköszönni a lehetőséget, hogy részt vehettem ezen a fantasztikus eseményen! Jó volt veled egy pár szót beszélni így ismeretlenül is. Le a kalappal a türelmed előtt amit a kérdező és látogatóközösség tett feléd, én jó párszor "agyfa..t" kaptam volna a helyedben, de te álltad a sarat. Gratulálok hozzá! ;) A kiállítás fantasztikus volt, mondjuk legközelebb ha más nem hozza, bedobom a saját hot wheels-es gyűjtimet, és egyéb relikviáimat, hogy nagyobb legyen a készlet! Egy tétel ki lett húzva a "bakancslistámról" - látni moziban a vissza a jövőbe filmet! ;) Sikerült szereznem egy jegyet is.. így ez is megy a relikviák közé. ;) A póló miatt kereslek majd..

praer

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.19. 13:15

Pár fotó a rendezvényről, hogy itt is meglegyen:


Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.19. 15:48

Ezzel a matricacsíkkal az oldalán kicsit jobban hasonlít az időgépre a kocsi. Nem is rossz!
??? A matricacsík nem is Vissza a jövőbe-kompatibilis. Ellenben jótékonyan eltakar pár lövésnyomot még a kocsi maffiás éveiből ;)

A klub relikvia-gyűjteménye egyébként egészen elképesztő minőségi és mennyiségi szintet ért el. Meg is kaptuk fb-on, hogy mekkora tahók vagyunk, mert még filmes szuveníreket sem lehetett tőlünk venni :shock: :D

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.19. 17:08

Engem is számonkértek a helyszínen, hogy miért nem csináltam több Almanacot eladásra mert ő most nem tud venni, meg miért nem osztogatjuk a "mentsük meg az óratornyot" szórólapot. Meg különbenis a kamera meg miért nem eladó!?

Ekkor mondtam neki, hogy húzzon el az Ebay-re vásárolni, a szórólapot meg nyomtasson magának, elvégre csak egy fekete nyomtató kell hozzá...

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2015.10.19. 18:09

Néztem én is, hogy volt pár ilyen suttyó, de szerintem a többség elégedett volt mindennel. Nem is kell mindenkinek megfelelni, mert akkor az valakinek nem fog tetszeni. :)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.19. 18:25

Néztem én is, hogy volt pár ilyen suttyó, de szerintem a többség elégedett volt mindennel. Nem is kell mindenkinek megfelelni, mert akkor az valakinek nem fog tetszeni. :)
Szerintem senki nem hatódik meg az ilyen emberektől, ezért is kell tudni lekezelni a hasonló helyzeteket. :D
Természetesen sokkal több embernek tetszik, mint akinek nem, ez a normális. Aki meg nem, azt meg megírjuk ide. :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.19. 20:02

Néztem én is, hogy volt pár ilyen suttyó, de szerintem a többség elégedett volt mindennel. Nem is kell mindenkinek megfelelni, mert akkor az valakinek nem fog tetszeni. :) :)
Szerintem senki nem hatódik meg az ilyen emberektől, ezért is kell tudni lekezelni a hasonló helyzeteket. :D
Természetesen sokkal több embernek tetszik, mint akinek nem, ez a normális. Aki meg nem, azt meg megírjuk ide. :)
Én már bekészültem az általában nőneműek szájából elhangzó "de hát ez (a kocsi) nem is pont úgy néz ki, mint a filmben, mert hiányzik róla az az izé" mondatra egy olyan válasszal, hogy "Bocs, de akkor is ugyanezt mondtad, mikor először láttad a barátodat alsógatya nélkül?" :D

Sajnos még nem volt alkalmam használni. Viszont a Corvinnál fél füllel hallottam egy "nahát, ez ilyen kicsi? A filmen nagyobbnak tűnt" mondatot, amelyre szintén jó lett volna a fenti válasz :)

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.19. 20:13

:lol:

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.19. 20:14

Sport almanachról Facebookon is érdeklődött egy nő, hogy állítólag a Deák téren lehet kapni. Visszaírtam, hogy erről fogalmam sincs, de egyszerűbb és valószínűleg olcsóbb ebay-ről rendelni, még egy élő linket is odamásoltam neki. Erre visszaírta, hogy ez az egész ebay-dolog neki kínai, és ő inkább a Deák téri boltot keresi :shock:

Na még egy sztori: ugye meghirdettem előre, hogy beöltözött rajongók ülhetnek be a kocsiba. Odajön egy huszonéves kiscsaj (egyébként elég jó bőr), hogy ő egész életében a legeslegeslegnagyobb Delorean-rajongó volt, és nincs jelmeze, de higgyem el neki, hogy megérdemli, hogy beüljön, és erre vágyik, mióta az eszét tudja. Mondom neki, ha ekkora rajongó vagy, miért nem jöttél el még soha egy Delorean-találkozóra sem? Pár másodperc döbbent csönd után:
"Hát nekem eddig fogalmam sem volt, hogy Magyarországon is vannak Deloreanek".
Na erre már nem tudtam, sírjak-e vagy röhögjek :D

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.19. 20:16

A tetovált srác aki a nap végén a poszterért rimánkodott ,írt valamelyikőtöknek ?Vagy a FB oldalon szokott inkább jelen lenni ? Készült róla pár fotó ,valahogyan el akarom hozzá juttatni .... Ha feltűnik szóljatok már !

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.19. 20:21

Szabi ! És a srác aki nem akarta nekem elhinni ,hogy a kocsi alváza nem műanyagból van ??? :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.19. 20:59

A tetovált srác aki a nap végén a poszterért rimánkodott ,írt valamelyikőtöknek ?Vagy a FB oldalon szokott inkább jelen lenni ? Készült róla pár fotó ,valahogyan el akarom hozzá juttatni .... Ha feltűnik szóljatok már !
Nem, fogalmam sincs, ki lehetett, de elég gáz fazon volt.

A műanyag alvázasra nem emlékszem, de nem lehet, hogy arra gondolt, hogy az ülések alatti részen nincs alváz, csak műanyag?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2015.10.19. 21:01

Na még egy sztori: ugye meghirdettem előre, hogy beöltözött rajongók ülhetnek be a kocsiba. Odajön egy huszonéves kiscsaj (egyébként elég jó bőr), hogy ő egész életében a legeslegeslegnagyobb Delorean-rajongó volt, és nincs jelmeze, de higgyem el neki, hogy megérdemli, hogy beüljön, és erre vágyik, mióta az eszét tudja. Mondom neki, ha ekkora rajongó vagy, miért nem jöttél el még soha egy Delorean-találkozóra sem? Pár másodperc döbbent csönd után:
"Hát nekem eddig fogalmam sem volt, hogy Magyarországon is vannak Deloreanek".
Na erre már nem tudtam, sírjak-e vagy röhögjek :D

Amikor autózok, szinte minden alkalommal találkozok a film "legnagyobb rajongójával", aki még soha nem talált meg minket. :)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég