3011 találat

Szerző: Sidaries
2021.04.20. 14:37
Fórum: DMC-12
Téma: Vicces dolgok
Válaszok: 1352
Megtekintve: 817097

Re: Vicces dolgok

Megdöglött a fórum, de ezt nem akarom a facebook oldalra rakni. :)
Szerző: Sidaries
2021.03.14. 21:02
Fórum: DMC-12
Téma: Elado DMC-k
Válaszok: 1229
Megtekintve: 822421

Re: Elado DMC-k

Nem autó, de eladó. Érdekel valakit egy eredeti (vagy azzal teljesen megegyező) brosúra?
https://www.facebook.com/dmchungary/pos ... 6180453669
Szerző: Sidaries
2021.01.14. 10:53
Fórum: DMC-12
Téma: Vissza a jövőbe...
Válaszok: 2038
Megtekintve: 1316943

Re: Vissza a jövőbe...

Hopp, ez a klip elég frankó lett. Persze egy kicsit benne van a Delorean is. :)

Szerző: Sidaries
2020.11.17. 15:29
Fórum: DMC-12
Téma: Játék
Válaszok: 615
Megtekintve: 501758

Re: Játék

Ugyancsak a Müller kínálatából
...
Viszont ezt nyilván nem hagytam ott . :P

Ezt a Playmobilt én is megvettem éppen ma. Nagyon jól néz ki, remélem lesz olyan jó, mint a Delorean.

Ez nagyon durva...
A részletesség a festés. :shock:


Komoly, majd kérek képet ha összeraktad!
Szerző: Sidaries
2020.10.13. 10:20
Fórum: DMC-12
Téma: Vissza a jövőbe...
Válaszok: 2038
Megtekintve: 1316943

Re: Vissza a jövőbe...

Beszéltem vele, hogy vegyen le egy nullát a végéről és így eladta 20-ért valakinek. ;)

Gondolom besértődött, mint állat. :D
Szerző: Sidaries
2020.06.30. 05:39
Fórum: DMC-12
Téma: Elado DMC-k
Válaszok: 1229
Megtekintve: 822421

Re: Elado DMC-k

Eladó a biatorbágyi Delorean, elég optimista áron.
Szerző: Sidaries
2020.06.29. 15:43
Fórum: DMC-12
Téma: Klubtalálkozó 2020
Válaszok: 7
Megtekintve: 22840

Re: Klubtalálkozó 2020

Mivel telefonon úgyis megbeszéltük, ezért csak rögzítem a tényt mint ahogy egy jegyzőkönyvben szokás. :D
Július 24 a dátum, mindez Pilisszántón. (legyen az bárhol is) ;)

Pontosan. Jó lenne, ha minél többen ide is írnátok, hogy jöttök.
Szerző: Sidaries
2020.06.25. 06:09
Fórum: DMC-12
Téma: Klubtalálkozó 2020
Válaszok: 7
Megtekintve: 22840

Klubtalálkozó 2020

Kéne tartani idén is találkozót, nem? Szerencsére még 500 fő alatti rendezvény vagyunk, nem vagyunk letiltva. :) Mentosra szokás szerint rárúghatnánk az ajtót Agárdon, szerintem nem ellenezné annyira, McFly is felajánlotta a házát Pilisszántón, szóval hely van. Az időpont elsőre kicsit nehézkesebb, ...
Szerző: Sidaries
2020.06.10. 09:30
Fórum: DMC-12
Téma: Vissza a jövőbe...
Válaszok: 2038
Megtekintve: 1316943

Re: Vissza a jövőbe...

Én is vettem, összeraktam, és szerintem egy nagyon jó minőségű kütyü, abszolút meg vagyok vele elégedve. Szerintem jobb, mint a hasonló árban megvett legó.
Szerző: Sidaries
2020.06.05. 16:41
Fórum: DMC-12
Téma: Eurofest 2021
Válaszok: 3
Megtekintve: 16124

Re: Eurofest 2021

Mi megyünk, az biztos. Frankó lesz.
Egy dolgot nem szabad elfelejteni, venni valami értelmes kamerát.
Szerző: Sidaries
2020.06.04. 10:48
Fórum: DMC-12
Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
Válaszok: 788
Megtekintve: 549358

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

Egy nagyon jó összehasonlító videó. Egy Delorean és egy 20 évvel fiatalabb Porche, de mégis jól elkapja az egész lényegét.

Szerző: Sidaries
2020.02.29. 19:51
Fórum: DMC-12
Téma: Delorean - A Gép
Válaszok: 1282
Megtekintve: 754428

Re: Delorean - A Gép

Nem ez volt az, amit majdnem megvett a Skynet?
Szerző: Sidaries
2020.01.07. 12:24
Fórum: DMC-12
Téma: Elado DMC-k
Válaszok: 1229
Megtekintve: 822421

Re: Elado DMC-k

Ahha, értem - köszi! Nekem mondjuk tetszik, kicsit még laposabbnak tűnik tőle az autó... Mondjuk az furi, hogy akkor miért nem olyan magas a dekor, mint a lökhárító... olyan furán hat a találkozásnál... (lsd kép) Kicsit had okosodjak még abból, hogy ha lehet választani, akkor melyiket érdemes? (Teg...
Szerző: Sidaries
2020.01.07. 12:19
Fórum: DMC-12
Téma: Delorean.hu pólók
Válaszok: 1242
Megtekintve: 953107

Re: Delorean.hu pólók

Voltak egyedi pólók, szerintem ez is olyan volt. Legalábbis nekem semmi adatom nincsen róla, meg a szekrényemben sincsen ilyen.
Szerző: Sidaries
2020.01.07. 08:36
Fórum: DMC-12
Téma: Delorean.hu pólók
Válaszok: 1242
Megtekintve: 953107

Re: Delorean.hu pólók

Értem - köszönöm!

Ha jól láttam, ti készítettétek a képet?! Ezt esetleg megkaphatom? Akkor megcsináltatom magamnak egy ilyen online polós oldalon...

Biztos, hogy ezt a pólót mi csináltuk? Nem kizárt, de nem emlékszem rá, meg a minta sincsen meg sehol.

Ugrás a részletes kereséshez