3011 találat
- 2021.04.20. 14:37
- Fórum: DMC-12
- Téma: Vicces dolgok
- Válaszok: 1352
- Megtekintve: 817097
Re: Vicces dolgok
Megdöglött a fórum, de ezt nem akarom a facebook oldalra rakni. 
- 2021.03.14. 21:02
- Fórum: DMC-12
- Téma: Elado DMC-k
- Válaszok: 1229
- Megtekintve: 822421
Re: Elado DMC-k
Nem autó, de eladó. Érdekel valakit egy eredeti (vagy azzal teljesen megegyező) brosúra?
https://www.facebook.com/dmchungary/pos ... 6180453669
https://www.facebook.com/dmchungary/pos ... 6180453669
- 2021.01.14. 10:53
- Fórum: DMC-12
- Téma: Vissza a jövőbe...
- Válaszok: 2038
- Megtekintve: 1316943
Re: Vissza a jövőbe...
Hopp, ez a klip elég frankó lett. Persze egy kicsit benne van a Delorean is. 
Re: Játék
Ugyancsak a Müller kínálatából
...
Viszont ezt nyilván nem hagytam ott .
Ezt a Playmobilt én is megvettem éppen ma. Nagyon jól néz ki, remélem lesz olyan jó, mint a Delorean.
Ez nagyon durva...
A részletesség a festés.
Komoly, majd kérek képet ha összeraktad!
...
Viszont ezt nyilván nem hagytam ott .
Ezt a Playmobilt én is megvettem éppen ma. Nagyon jól néz ki, remélem lesz olyan jó, mint a Delorean.
Ez nagyon durva...
A részletesség a festés.
Komoly, majd kérek képet ha összeraktad!
- 2020.10.13. 10:20
- Fórum: DMC-12
- Téma: Vissza a jövőbe...
- Válaszok: 2038
- Megtekintve: 1316943
Re: Vissza a jövőbe...
Beszéltem vele, hogy vegyen le egy nullát a végéről és így eladta 20-ért valakinek. 
Gondolom besértődött, mint állat.
Gondolom besértődött, mint állat.
- 2020.06.30. 05:39
- Fórum: DMC-12
- Téma: Elado DMC-k
- Válaszok: 1229
- Megtekintve: 822421
Re: Elado DMC-k
Eladó a biatorbágyi Delorean, elég optimista áron.
- 2020.06.29. 15:43
- Fórum: DMC-12
- Téma: Klubtalálkozó 2020
- Válaszok: 7
- Megtekintve: 22840
Re: Klubtalálkozó 2020
Mivel telefonon úgyis megbeszéltük, ezért csak rögzítem a tényt mint ahogy egy jegyzőkönyvben szokás.
Július 24 a dátum, mindez Pilisszántón. (legyen az bárhol is)
Pontosan. Jó lenne, ha minél többen ide is írnátok, hogy jöttök.
Július 24 a dátum, mindez Pilisszántón. (legyen az bárhol is)
Pontosan. Jó lenne, ha minél többen ide is írnátok, hogy jöttök.
- 2020.06.25. 06:09
- Fórum: DMC-12
- Téma: Klubtalálkozó 2020
- Válaszok: 7
- Megtekintve: 22840
Klubtalálkozó 2020
Kéne tartani idén is találkozót, nem? Szerencsére még 500 fő alatti rendezvény vagyunk, nem vagyunk letiltva. :) Mentosra szokás szerint rárúghatnánk az ajtót Agárdon, szerintem nem ellenezné annyira, McFly is felajánlotta a házát Pilisszántón, szóval hely van. Az időpont elsőre kicsit nehézkesebb, ...
- 2020.06.10. 09:30
- Fórum: DMC-12
- Téma: Vissza a jövőbe...
- Válaszok: 2038
- Megtekintve: 1316943
Re: Vissza a jövőbe...
Én is vettem, összeraktam, és szerintem egy nagyon jó minőségű kütyü, abszolút meg vagyok vele elégedve. Szerintem jobb, mint a hasonló árban megvett legó.
- 2020.06.05. 16:41
- Fórum: DMC-12
- Téma: Eurofest 2021
- Válaszok: 3
- Megtekintve: 16124
Re: Eurofest 2021
Mi megyünk, az biztos. Frankó lesz.
Egy dolgot nem szabad elfelejteni, venni valami értelmes kamerát.
Egy dolgot nem szabad elfelejteni, venni valami értelmes kamerát.
- 2020.06.04. 10:48
- Fórum: DMC-12
- Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
- Válaszok: 788
- Megtekintve: 549358
Re: Van-e élet Delorean-on túl ?
Egy nagyon jó összehasonlító videó. Egy Delorean és egy 20 évvel fiatalabb Porche, de mégis jól elkapja az egész lényegét.
- 2020.02.29. 19:51
- Fórum: DMC-12
- Téma: Delorean - A Gép
- Válaszok: 1282
- Megtekintve: 754428
Re: Delorean - A Gép
Nem ez volt az, amit majdnem megvett a Skynet?
- 2020.01.07. 12:24
- Fórum: DMC-12
- Téma: Elado DMC-k
- Válaszok: 1229
- Megtekintve: 822421
Re: Elado DMC-k
Ahha, értem - köszi! Nekem mondjuk tetszik, kicsit még laposabbnak tűnik tőle az autó... Mondjuk az furi, hogy akkor miért nem olyan magas a dekor, mint a lökhárító... olyan furán hat a találkozásnál... (lsd kép) Kicsit had okosodjak még abból, hogy ha lehet választani, akkor melyiket érdemes? (Teg...
- 2020.01.07. 12:19
- Fórum: DMC-12
- Téma: Delorean.hu pólók
- Válaszok: 1242
- Megtekintve: 953107
Re: Delorean.hu pólók
Voltak egyedi pólók, szerintem ez is olyan volt. Legalábbis nekem semmi adatom nincsen róla, meg a szekrényemben sincsen ilyen.
- 2020.01.07. 08:36
- Fórum: DMC-12
- Téma: Delorean.hu pólók
- Válaszok: 1242
- Megtekintve: 953107
Re: Delorean.hu pólók
Értem - köszönöm!
Ha jól láttam, ti készítettétek a képet?! Ezt esetleg megkaphatom? Akkor megcsináltatom magamnak egy ilyen online polós oldalon...
Biztos, hogy ezt a pólót mi csináltuk? Nem kizárt, de nem emlékszem rá, meg a minta sincsen meg sehol.
Ha jól láttam, ti készítettétek a képet?! Ezt esetleg megkaphatom? Akkor megcsináltatom magamnak egy ilyen online polós oldalon...
Biztos, hogy ezt a pólót mi csináltuk? Nem kizárt, de nem emlékszem rá, meg a minta sincsen meg sehol.