3011 találat

Szerző: Sidaries
2008.09.10. 17:16
Fórum: DMC-12
Téma: Csevegő szoba.
Válaszok: 4773
Megtekintve: 2281980

Re: Csevegő szoba.

Szeretnék arra kérni titeket hogy favorizáljátok ezt a fórumot, hogy minnél többen használják. Jó-jó a régi "DMC DeLorean (ki mit tud róla?)" fórum is, de ha már ez létrejött, akkor használjuk is. ;) Ezt a címet is lehet linkelni : ------http://www.delorean.hu/phpBB3/viewforum.php?f=2----...
Szerző: Sidaries
2008.09.09. 11:20
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827118

Re: Rajongói találkozó

Elnézést kérünk érte. :)
Egy mentségünk azért van. Az, hogy az oldal éppen készült és még az autó is új volt. Most már nem lesz ilyen ígérjük! :D
Szerző: Sidaries
2008.09.08. 05:48
Fórum: DMC-12
Téma: Kreatív szoba
Válaszok: 410
Megtekintve: 280198

Re: Kreatív szoba

Itt egy mozgó is!



Jól néznek ki. Grat.
Szerző: Sidaries
2008.09.08. 05:47
Fórum: DMC-12
Téma: Vissza a jövőbe...
Válaszok: 2038
Megtekintve: 1314953

Re: Vissza a jövőbe...

Szerintem BTTF 4 nem lesz. Már több helyen olvastam. A trailer meg nem hivatalos hanem valami rajongó csinálta. És én nem is szeretném ha lenne folytatás. Olyan szépen lezárták a 3. részt és a Delorean is megsemmisült. Szóval nekem erőltetett lenne.
És nekem tetszett a vonat. :)
Szerző: Sidaries
2008.09.08. 05:43
Fórum: DMC-12
Téma: Csevegő szoba.
Válaszok: 4773
Megtekintve: 2281980

Re: Csevegő szoba.

Halihó!
Megjöttem!!! :D

de a delorean.hu még mindig nem látható számomra... :(

Helló mentos!
Remélem most már megy az oldal. Nekem megy frankón.
Szerző: Sidaries
2008.09.08. 05:41
Fórum: DMC-12
Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
Válaszok: 788
Megtekintve: 549193

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

Gyönyörű ez a Super 7 is. :) És van egy nagy pozitívuma a Deloreanhoz képest. Nem kell neki olyan nagy garázs. :lol:
Szerző: Sidaries
2008.09.05. 15:19
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827118

Rajongói találkozó

Habár még semmit sem tudunk róla, de biztos lesz. Ez lesz a hivatalos témája. Ide pakoljuk az ötleteket meg mindent.
Szerző: Sidaries
2008.09.05. 15:15
Fórum: DMC-12
Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
Válaszok: 788
Megtekintve: 549193

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

Tényleg a tesztautózásod hogy áll a Caterhammel?
Szerző: Sidaries
2008.09.05. 15:14
Fórum: DMC-12
Téma: Kreatív szoba
Válaszok: 410
Megtekintve: 280198

Re: Kreatív szoba

Mondjuk szerintem még pont a fekete ami nem néz ki rosszul. Persze a festetlen acél mindennél szebb. Az pedig, hogy a motort cserélték, szerintem érthető.
Szerző: Sidaries
2008.09.04. 14:42
Fórum: DMC-12
Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
Válaszok: 788
Megtekintve: 549193

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

Részemről egy 90 körüli Camaro azért még nagyon rendben van.
Szerző: Sidaries
2008.09.04. 14:26
Fórum: DMC-12
Téma: Csevegő szoba.
Válaszok: 4773
Megtekintve: 2281980

Re: Csevegő szoba.

Miután itt lehet minden marhaságot írni, itt tesztelek.

Ugrás a részletes kereséshez