3011 találat
- 2008.09.10. 17:16
- Fórum: DMC-12
- Téma: Csevegő szoba.
- Válaszok: 4773
- Megtekintve: 2281980
Re: Csevegő szoba.
Szeretnék arra kérni titeket hogy favorizáljátok ezt a fórumot, hogy minnél többen használják. Jó-jó a régi "DMC DeLorean (ki mit tud róla?)" fórum is, de ha már ez létrejött, akkor használjuk is. ;) Ezt a címet is lehet linkelni : ------http://www.delorean.hu/phpBB3/viewforum.php?f=2----...
- 2008.09.09. 11:20
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827118
Re: Rajongói találkozó
Elnézést kérünk érte. 
Egy mentségünk azért van. Az, hogy az oldal éppen készült és még az autó is új volt. Most már nem lesz ilyen ígérjük!
Egy mentségünk azért van. Az, hogy az oldal éppen készült és még az autó is új volt. Most már nem lesz ilyen ígérjük!
- 2008.09.08. 05:48
- Fórum: DMC-12
- Téma: Kreatív szoba
- Válaszok: 410
- Megtekintve: 280198
Re: Kreatív szoba
Itt egy mozgó is!
Jól néznek ki. Grat.
Jól néznek ki. Grat.
- 2008.09.08. 05:47
- Fórum: DMC-12
- Téma: Vissza a jövőbe...
- Válaszok: 2038
- Megtekintve: 1314953
Re: Vissza a jövőbe...
Szerintem BTTF 4 nem lesz. Már több helyen olvastam. A trailer meg nem hivatalos hanem valami rajongó csinálta. És én nem is szeretném ha lenne folytatás. Olyan szépen lezárták a 3. részt és a Delorean is megsemmisült. Szóval nekem erőltetett lenne.
És nekem tetszett a vonat.
És nekem tetszett a vonat.
- 2008.09.08. 05:43
- Fórum: DMC-12
- Téma: Csevegő szoba.
- Válaszok: 4773
- Megtekintve: 2281980
Re: Csevegő szoba.
Halihó!
Megjöttem!!!
de a delorean.hu még mindig nem látható számomra...
Helló mentos!
Remélem most már megy az oldal. Nekem megy frankón.
Megjöttem!!!
de a delorean.hu még mindig nem látható számomra...
Helló mentos!
Remélem most már megy az oldal. Nekem megy frankón.
- 2008.09.08. 05:41
- Fórum: DMC-12
- Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
- Válaszok: 788
- Megtekintve: 549193
Re: Van-e élet Delorean-on túl ?
Gyönyörű ez a Super 7 is.
És van egy nagy pozitívuma a Deloreanhoz képest. Nem kell neki olyan nagy garázs. 
- 2008.09.05. 15:19
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827118
Rajongói találkozó
Habár még semmit sem tudunk róla, de biztos lesz. Ez lesz a hivatalos témája. Ide pakoljuk az ötleteket meg mindent.
- 2008.09.05. 15:15
- Fórum: DMC-12
- Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
- Válaszok: 788
- Megtekintve: 549193
Re: Van-e élet Delorean-on túl ?
Tényleg a tesztautózásod hogy áll a Caterhammel?
- 2008.09.05. 15:14
- Fórum: DMC-12
- Téma: Kreatív szoba
- Válaszok: 410
- Megtekintve: 280198
Re: Kreatív szoba
Mondjuk szerintem még pont a fekete ami nem néz ki rosszul. Persze a festetlen acél mindennél szebb. Az pedig, hogy a motort cserélték, szerintem érthető.
- 2008.09.04. 14:42
- Fórum: DMC-12
- Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
- Válaszok: 788
- Megtekintve: 549193
Re: Van-e élet Delorean-on túl ?
Részemről egy 90 körüli Camaro azért még nagyon rendben van.
- 2008.09.04. 14:26
- Fórum: DMC-12
- Téma: Csevegő szoba.
- Válaszok: 4773
- Megtekintve: 2281980
Re: Csevegő szoba.
Miután itt lehet minden marhaságot írni, itt tesztelek.