3011 találat

Szerző: Sidaries
2019.06.11. 10:55
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

A hétvégén akkor mindenki készüljön a találkozóra! Szerdán vagy csütörtökön beszélek a Mentosszal, aztán megírjuk a részleteket. Bár elsőre úgy tűnik, hogy szombaton három órára már lehet jönni hozzájuk Agárdra, kb. addigra én is ott leszek.
Szerző: Sidaries
2019.06.02. 21:56
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

A legtöbb nekem is megvan, bár eléggé leharcolt állapotban... pedig vigyáztam rájuk, talán 2-3 x viseltem őket/év.

Nem lehet hogy nem kifordítva mostátok őket? Mert nekem csak az első van kicsit oda, a többi teljesen patent, pedig nagyon gyakran használom őket.
Szerző: Sidaries
2019.06.02. 06:58
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Kicsit off, de az Ati jelezte, hogy felszabadult az a hétvégéje, szóval tud jönni.
A régi pólóknak előkeresem a pdf-eit. A nagy részüknek meg kell hogy legyen valahol.

V.
Szerző: Sidaries
2019.05.29. 16:05
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Biztos nem jó? Próbáltalak hívni, de ami szám nekem megvan, az nem létezik. Biztos nem ,ugyanis szállodai foglalásunk van hónapok óta a kedvesemmel . Nem tudjuk már átteni se másik időpontra . :( Valszeg neked a harmincas számom lehet még meg ,de azt már évek óta nem használom . Afenébe. Sajnos min...
Szerző: Sidaries
2019.05.27. 12:26
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Jún. 15-16 nekem tuti nem jó ,mint ahogy előre vetítettem ... :cry:

Biztos nem jó? Próbáltalak hívni, de ami szám nekem megvan, az nem létezik.
Szerző: Sidaries
2019.05.26. 19:32
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Miután láttam, hogy itt teljesen reménytelen egy találkozó megszervezése, inkább felhívtam pár embert, és arra jutottunk, hogy a találkozó Agárdon lesz június 15-én, ami jó eséllyel át fog nyúlni 16-ba is. Szóval megismételjük a tavalyi bulit, remélem legalább ugyanolyan jó lesz. A részleteket addig...
Szerző: Sidaries
2019.05.21. 06:12
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Hamarabb fog eljönni a június, mint hogy megegyeznénk róla. :)
Szerző: Sidaries
2019.05.20. 11:56
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Emberek, nyilatkozzatok már, az anyátok passzív úristenit!
Szerző: Sidaries
2019.05.13. 10:02
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Hát emberek, én akkor nagyon támogatnám a Mentos féle bulit. Őszintén szólva eredetileg is ebben reménykedtem, mert a tavalyi is elég jól sikerült. Tehát ha valamelyik júniusi hétvégén Agárdon tartanánk a Mentoséknál egy két napos találkozót, akkor ki jönne el? Az időpontokat még egyeztetjük, de nek...
Szerző: Sidaries
2019.05.09. 08:40
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Még egy fontos kérdés. Egy vagy két napos legyen? Egy naposnak jó lenne mondjuk az oroszlányi V8 Étterem, jópofa hely, annyira nincs a világ végén. Két naposnak meg megint bepofátlankodhatunk a Mentosékhoz Agárdra, ha ő is hagyja. :D Időpont esetén nekem is a június lenne a legjobb,de akkor siessünk...
Szerző: Sidaries
2019.05.01. 19:05
Fórum: DMC-12
Téma: Rajongói találkozó
Válaszok: 1676
Megtekintve: 827464

Re: Rajongói találkozó

Bíztam benne, hogy összejön a két hónap hozzászólás nélküliség a fórumon, de simán sikerült. :)
Az a helyzet, hogy annak ellenére, hogy a klub eléggé standbyon van, azért egy idei találkozót is illene megtartani. Mit szóltok hozzá? Szerintem valamikor nyár elején-közepén kéne, hasonlóan a 10 éveshez.
Szerző: Sidaries
2019.02.27. 09:12
Fórum: DMC-12
Téma: Csevegő szoba.
Válaszok: 4773
Megtekintve: 2283308

Re: Csevegő szoba.

Elkészült legújabb képregényem, ehhez csináltunk is egy kis trailert. :)
https://www.youtube.com/watch?v=CI_iEBZ ... e=youtu.be

Ez nagyon vagány cumó lett! Gratulálok!
Szerző: Sidaries
2019.02.06. 15:07
Fórum: DMC-12
Téma: Delorean - A Gép
Válaszok: 1282
Megtekintve: 754422

Re: Delorean - A Gép

Nem tudom ha láttátok



Nem láttam még, nagyon jó videó lett. Megy is a hétfői blogba.
Szerző: Sidaries
2019.02.01. 12:17
Fórum: DMC-12
Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
Válaszok: 788
Megtekintve: 549358

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

Ilyen is lesz, bár szerintem kár, úgy is elcseszik...
https://twitter.com/Zombieland/status/1 ... 60/photo/1

Nem biztos az. Az előző nagyon fasza volt, még az Eurofestes videómban is beszélünk róla. :)
Szerző: Sidaries
2019.01.22. 06:52
Fórum: DMC-12
Téma: Csevegő szoba.
Válaszok: 4773
Megtekintve: 2283308

Re: Csevegő szoba.

Szép lassan nekifogok keresni egy ilyet

Kép

Nincs neked elég bajod? :D

Ugrás a részletes kereséshez