3011 találat
- 2019.06.11. 10:55
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
A hétvégén akkor mindenki készüljön a találkozóra! Szerdán vagy csütörtökön beszélek a Mentosszal, aztán megírjuk a részleteket. Bár elsőre úgy tűnik, hogy szombaton három órára már lehet jönni hozzájuk Agárdra, kb. addigra én is ott leszek.
- 2019.06.02. 21:56
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
A legtöbb nekem is megvan, bár eléggé leharcolt állapotban... pedig vigyáztam rájuk, talán 2-3 x viseltem őket/év.
Nem lehet hogy nem kifordítva mostátok őket? Mert nekem csak az első van kicsit oda, a többi teljesen patent, pedig nagyon gyakran használom őket.
Nem lehet hogy nem kifordítva mostátok őket? Mert nekem csak az első van kicsit oda, a többi teljesen patent, pedig nagyon gyakran használom őket.
- 2019.06.02. 06:58
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Kicsit off, de az Ati jelezte, hogy felszabadult az a hétvégéje, szóval tud jönni.
A régi pólóknak előkeresem a pdf-eit. A nagy részüknek meg kell hogy legyen valahol.
V.
A régi pólóknak előkeresem a pdf-eit. A nagy részüknek meg kell hogy legyen valahol.
V.
- 2019.05.29. 16:05
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Biztos nem jó? Próbáltalak hívni, de ami szám nekem megvan, az nem létezik. Biztos nem ,ugyanis szállodai foglalásunk van hónapok óta a kedvesemmel . Nem tudjuk már átteni se másik időpontra . :( Valszeg neked a harmincas számom lehet még meg ,de azt már évek óta nem használom . Afenébe. Sajnos min...
- 2019.05.27. 12:26
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Jún. 15-16 nekem tuti nem jó ,mint ahogy előre vetítettem ... 
Biztos nem jó? Próbáltalak hívni, de ami szám nekem megvan, az nem létezik.
Biztos nem jó? Próbáltalak hívni, de ami szám nekem megvan, az nem létezik.
- 2019.05.26. 19:32
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Miután láttam, hogy itt teljesen reménytelen egy találkozó megszervezése, inkább felhívtam pár embert, és arra jutottunk, hogy a találkozó Agárdon lesz június 15-én, ami jó eséllyel át fog nyúlni 16-ba is. Szóval megismételjük a tavalyi bulit, remélem legalább ugyanolyan jó lesz. A részleteket addig...
- 2019.05.21. 06:12
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Hamarabb fog eljönni a június, mint hogy megegyeznénk róla. 
- 2019.05.20. 11:56
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Emberek, nyilatkozzatok már, az anyátok passzív úristenit!
- 2019.05.13. 10:02
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Hát emberek, én akkor nagyon támogatnám a Mentos féle bulit. Őszintén szólva eredetileg is ebben reménykedtem, mert a tavalyi is elég jól sikerült. Tehát ha valamelyik júniusi hétvégén Agárdon tartanánk a Mentoséknál egy két napos találkozót, akkor ki jönne el? Az időpontokat még egyeztetjük, de nek...
- 2019.05.09. 08:40
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Még egy fontos kérdés. Egy vagy két napos legyen? Egy naposnak jó lenne mondjuk az oroszlányi V8 Étterem, jópofa hely, annyira nincs a világ végén. Két naposnak meg megint bepofátlankodhatunk a Mentosékhoz Agárdra, ha ő is hagyja. :D Időpont esetén nekem is a június lenne a legjobb,de akkor siessünk...
- 2019.05.01. 19:05
- Fórum: DMC-12
- Téma: Rajongói találkozó
- Válaszok: 1676
- Megtekintve: 827464
Re: Rajongói találkozó
Bíztam benne, hogy összejön a két hónap hozzászólás nélküliség a fórumon, de simán sikerült. 
Az a helyzet, hogy annak ellenére, hogy a klub eléggé standbyon van, azért egy idei találkozót is illene megtartani. Mit szóltok hozzá? Szerintem valamikor nyár elején-közepén kéne, hasonlóan a 10 éveshez.
Az a helyzet, hogy annak ellenére, hogy a klub eléggé standbyon van, azért egy idei találkozót is illene megtartani. Mit szóltok hozzá? Szerintem valamikor nyár elején-közepén kéne, hasonlóan a 10 éveshez.
- 2019.02.27. 09:12
- Fórum: DMC-12
- Téma: Csevegő szoba.
- Válaszok: 4773
- Megtekintve: 2283308
Re: Csevegő szoba.
Elkészült legújabb képregényem, ehhez csináltunk is egy kis trailert. 
https://www.youtube.com/watch?v=CI_iEBZ ... e=youtu.be
Ez nagyon vagány cumó lett! Gratulálok!
https://www.youtube.com/watch?v=CI_iEBZ ... e=youtu.be
Ez nagyon vagány cumó lett! Gratulálok!
- 2019.02.06. 15:07
- Fórum: DMC-12
- Téma: Delorean - A Gép
- Válaszok: 1282
- Megtekintve: 754422
Re: Delorean - A Gép
Nem tudom ha láttátok
Nem láttam még, nagyon jó videó lett. Megy is a hétfői blogba.
Nem láttam még, nagyon jó videó lett. Megy is a hétfői blogba.
- 2019.02.01. 12:17
- Fórum: DMC-12
- Téma: Van-e élet Delorean-on túl ?
- Válaszok: 788
- Megtekintve: 549358
Re: Van-e élet Delorean-on túl ?
Ilyen is lesz, bár szerintem kár, úgy is elcseszik...
https://twitter.com/Zombieland/status/1 ... 60/photo/1
Nem biztos az. Az előző nagyon fasza volt, még az Eurofestes videómban is beszélünk róla.
https://twitter.com/Zombieland/status/1 ... 60/photo/1
Nem biztos az. Az előző nagyon fasza volt, még az Eurofestes videómban is beszélünk róla.
- 2019.01.22. 06:52
- Fórum: DMC-12
- Téma: Csevegő szoba.
- Válaszok: 4773
- Megtekintve: 2283308
